Pierwsza opcja wyjazdu z nami: wycieczka do Hiszpanii

 

 

Nasi nauczyciele mają swoją małą tradycję – raz do roku zabierają  do Hiszpanii najbardziej zaangażowanych w naukę uczniów. Mamy swoje „magiczne miejsca”, do których zawsze chętnie wracamy i z ogromną radością pokazujemy je innym. Jeśli zdecydujecie się wyjechać z nami, będziecie mogli (pod naszym czujnym okiem) próbować swoich sił w rozmowie z Hiszpanami „na ich gruncie”. Przekonacie się, że przełamanie się i wskoczenie na „głęboką wodę” daje najlepsze rezultaty.

W 2011 r. zorganizowaliśmy wycieczkę do Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich oraz do Madrytu. Rok wcześniej przejechaliśmy całe wybrzeże wschodnie, od Granady położonej w Andaluzji, aż do Barcelony.  W 2012 roku byliśmy w Madrycie, Sevilli i Barcelonie. W 2013 roku pojechaliśmy na Menorkę, a w 2014, w styczniu, przejechaliśmy prawie całą Andaluzję! Natomiast w lipcu zorganizowaliśmy obóz językowy w Barcelonie, a we wrześniu w Maladze :) W styczniu 2015 wybieramy się do Barcelony i znowu na Wyspy Kanaryjskie!
O szczegóły wyjazdów można pytać pod numerem telefonu 664211559.

 

Jedna z naszych wycieczek – Sevilla, Barcelona i Madryt;)

wycieczka2012

Druga opcja wyjazdu z nami: obóz językowy w górach

 

 

 

Kilka słów o obozie:

 

Obóz ma miejsce w Szczawnicy, pięknej górskiej miejscowości na granicy ze Słowacją. Codziennie oprócz zajęć z hiszpańskiego organizowane są dodatkowe atrakcje, takie jak spływ kajakowy, wycieczki w góry, wycieczki rowerowe nad jezioro itp.

 

Na tym obozie codziennie mówisz po hiszpańsku! Przez trzy dni obozu mówimy TYLKO po hiszpańsku, przez trzy pozostałe dni wieczorami prowadzone są zajęcia, które trwają aż 3 godziny zegarowe!

 

Jest to naprawdę niedrogi obóz. Kosztuje on tylko 660 zł, a cena zawiera noclegi, zajęcia z hiszpańskiego oraz dojazd. Wyżywienie i dodatkowe atrakcje opłacane są w zakresie własnym.

 

Jedzie z nami co najmniej jeden Hiszpan bądź Hiszpanka, co niejako „zmusza” wszystkich do mówienia po hiszpańsku :) Poza tym za każde polskie słowo w „dniach hiszpańskich” naliczane są tak zwane „palitos”, a kto zbierze ich najwięcej, śpiewa później hiszpańskie piosenki w centrum Szczawnicy!
 

Żeby pojechać z nami na obóz trzeba reprezentować poziom przynajmniej „mocne” A2, więc do nauki! :)